Rozstrzygnięte

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY KSIĄŻEK /UMOWA ZLECENIE/ – podczas GDAŃSKICH TARGÓW KSIĄŻKI

Informacja o wyborze oferty:

Rekrutacja zakończona 

Instytut De Republica zaprasza do złożenia oferty.

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim obsługa sprzedaży książek Wydawnictwa IDR  (kasoterminal IPOS) podczas Gdańskich Targów Książek w dniach 15-17.09.2023, w godzinach:

piątek 9.00 -18.00

sobota 9.00-18.00

niedziela 9.00-17.00

 

​Miejsce targów:

Europejskie Centrum Solidarności

pI. Solidarności 1, 80-863 Gdańsk

 

 

Wymagania:

– gotowość pracy podczas targów w dniach 15-17.09.2023 r.,

– znajomość oprogramowania wykorzystywanego przy sprzedaży książek, umiejętność obsługi kas fiskalnych

   (kasoterminal iPOS)  i księgarni internetowej,

– znajomość języka angielskiego /komunikatywna/,

– komunikatywność, samodzielność i kreatywność.

 

Oferujemy:

– umowę  zlecenie,

– zakwaterowanie w Gdańsku podczas trwania targów, 

– wynagrodzenie: 30 zł brutto / godzina 

 

 

Składanie ofert:

Upłynął termin składnia ofert (13/09/2023 do godziny 17:00)

Oferty zawierające CV należy złożyć do dnia 13/09/2023 do godziny 17:00:

  • osobiście w siedzibie Instytutu De Republica (Al. Jana Pawła II 29, piętro 5, 00-867 Warszawa) z dopiskiem na kopercie "SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY KSIĄŻEK /UMOWA ZLECENIE/ – podczas GDAŃSKICH TARGÓW KSIĄŻKI"
  • poprzez przesyłkę pocztową lub kurierską na adres Instytut De Republica, Al. Jana Pawła II 29, piętro 5, 00-867 Warszawa z dopiskiem na kopercie "SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY KSIĄŻEK /UMOWA ZLECENIE/ – podczas GDAŃSKICH TARGÓW KSIĄŻKI"
  • drogą elektroniczną na adres email , do wiadomości . W tytule prosimy o wpisanie "SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY KSIĄŻEK /UMOWA ZLECENIE/ – podczas GDAŃSKICH TARGÓW KSIĄŻKI".

Klauzula RODO

Przesłanie oferty w odpowiedzi na ogłoszenie potwierdza fakt zapoznania się z zamieszczoną klauzulą i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego.

W każdym czasie można cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: IOD@iderepublica.pl.

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: IOD@iderepublica.pl.

Data publikacji: 11/09/2023, 12:37:21
Podmiot udostępniający: Instytut De Republica