Rozstrzygnięte

RETUSZER – UMOWA ZLECENIE

Informacja o wyborze oferty:

Rekrutacja zakończona 

Instytut De Republica zaprasza do złożenia oferty.

Opis stanowiska:

Instytut De Republica poszukuje osoby do stałej współpracy polegającej na obróbce i przygotowaniu do druku grafiki i fotografii.

 

Wymagania:

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy nad profesjonalnym przygotowaniem do druku zdjęć (retusz zanieczyszczeń, skaz, fotomontaż, umiejętność ujednolicania kolorystyki zdjęć czarno-białych drukowanych w czterech kolorach – doświadczenie wynikające z analizy efektów takiej obróbki), zastosowanie kalibracji kolorystycznej liniowej;
  • umiejętność przygotowania zdjęć z zastosowaniem GCR i UCR;
  • doświadczenie w przygotowaniu z;
  • możliwość profesjonalnego skanowania i wykonania proofa.

 

Oferujemy:

– umowę  zlecenie

– atrakcyjne wynagrodzenie.

 

Składanie ofert:

Oferty z opisem doświadczenia zawodowego oraz ofertą cenową /określeniem wynagrodzenia/, prosimy składać do Koordynatora Zespołu Wydawniczego drogą mailową L.GOLAB@iderepublica.pl oraz do wiadomości: REKRUTACJA@iderepublica.pl  

Pod tym adresem mailowym także uzyskacie Państwo odpowiedzi na ewentualne pytania nt.  rekrutacji i zlecenia.

Składanie ofert:

Upłynął termin składnia ofert (16/08/2023 do godziny 08:00)

Oferty zawierające wszystkie wymagane załączniki należy złożyć do dnia 16/08/2023 do godziny 08:00:

  • osobiście w siedzibie Instytutu De Republica (ul. Belwederska 23 lok.1, 00-761 Warszawa) z dopiskiem na kopercie "RETUSZER – UMOWA ZLECENIE"
  • poprzez przesyłkę pocztową lub kurierską na adres Instytut De Republica, ul. Belwederska 23 lok.1, 00-761 Warszawa z dopiskiem na kopercie "RETUSZER – UMOWA ZLECENIE"
  • drogą elektroniczną na adres email , do wiadomości . W tytule prosimy o wpisanie "RETUSZER – UMOWA ZLECENIE". Do wiadomości należy dołączyć podpisany i zeskanowany formularz oferty lub formularz oferty opatrzony podpisem elektronicznym oraz pozostałe dokumenty, o których mowa w zapytaniu.

Data publikacji: 09/08/2023, 19:22:02
Podmiot udostępniający: Instytut De Republica